5 Komentarzy

Tagi trendy z wybiegów manicure manicure na wiosnę wiosna 2015 trendy w stylizacji paznokci

Trendy z wybiegów: wiosenny manicure

W tym sezonie, przynajmniej jeżeli chodzi o trendy w stylizacji paznokci, warto sięgnąć pamięcią rok wstecz. Większość pomysłów z pokazów na sezony wiosna-lato i jesień-zima 2015 jest bowiem przedłużeniem trendów sprzed roku, a niekiedy i kilku lat.

Na wybiegach nie zabrakło oczywiście odcieni nude. Spośród najnowszych propozycji wybrałyśmy jednak te, które wprowadzają do stylizacji paznokci choć odrobinę świeżości. Klasyczny już manicure półksiężycowy może przybrać odcień miętowy. Zamiast tradycyjnego frenczu zaproponowano natomiast podwójny frencz. Warta uwagi jest chociażby stylizacja z pokazu Sophie Theallet. Jako propozycja utrzymana w wyspiarskim klimacie łączy biel z turkusem.

Niektórzy manicurzyści pozostali przy sprawdzonych geometrycznych detalach oraz przy modnej od ubiegłego roku technice negative space. Próba przypisania trendów z wybiegów do konkretnych kategorii zakończyłaby się wyróżnieniem pasteli – aplikowanych w formie ombre, tła dla geometrycznych pasków i wielobarwnej mozaiki – oraz detali w odcieniach metalicznych (inspiracje znajdziecie na zdjęciach z pokazów marek Dion Lee, Kenzo i Zimmermann). 

Podczas pokazów na sezon jesień-zima 2015 uwagę przyciągały zwłaszcza odcienie fioletu, które z pewnością przyjmą się zapewne już w najbliższych miesiącach. Na wybiegach zaprezentowały je m.in. modelki zaangażowane do pokazów Oscara de la Renty oraz domu mody Kenzo. Idealny na wiosenne i letnie miesiące manicure pojawił się także na pokazie Jeremy'ego Scotta, gdzie najrozmaitsze pastele połączono z bielą. Poniżej garść inspiracji z pokazów na obecny i kolejny sezon.

Zobacz też: Manicure krok po kroku: Negative space 

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

czyli jak zacznie mi złazic lakier to tak mam zostawic bo to modne

gość

gość | | Zgłoś

O matko co za beznadziejne trendy..a ten zdarty miętowy bije wszystkie na głowę...tragedia

gość

gość | | Zgłoś

wiekszosc niestety ohydna

mn

mn | | Zgłoś

autor: gość
czyli jak zacznie mi złazic lakier to tak mam zostawic bo to modne
jasne tak zostaw,bedziesz kul

mn

mn | | Zgłoś

autor: gość
czyli jak zacznie mi złazic lakier to tak mam zostawic bo to modne
jasne tak zostaw,bedziesz kul


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja