4 Komentarze

Tagi trudny trend trendy wiosna 2015 szerokie spodnie

Trudny trend: szerokie spodnie

Szerokie spodnie w stylu Marleny Dietrich długonogim dziewczynom nie wydają się być trendem trudnym do wdrożenia w życie. Co innego zwykłe śmiertelniczki, które narzekają, że takie spodnie, choć wydłużają nogi dzięki superdługim nogawkom, podkreślają wszystkie pozostałe mankamenty – szerokie biodra, mocne uda, krągłe biodra. Ale temu też można zaradzić.

Pierwszą i najważniejszą zasadą jest noszenie szerokich spodni (w tym także dzwonów) do butów na koturnach. Nie można bać się także niebanalnych zestawień, które ożywią dół w neutralnym kolorze. Szerokie spodnie świetnie wpisują się w marynarski trend, a także prosty paryski szyk. By ukryć dodatkowe kilogramy, do spodni możemy założyć marynarkę albo trencz, sięgające za biodra, a zamiast bluzki założyć tunikę.

Poprzednie Zdjęcie 1/6 Następne

1. Dwa neutralne elementy: trencz i spodnie w podobnym odcieniu, tworzą elegancką, choć niebanalną całość.

1.	Dwa neutralne elementy: trencz i spodnie w podobnym odcieniu, tworzą elegancką, choć niebanalną całość.

gość

gość | | Zgłoś

Byc może nie znam sie na modzie ale w ogóle mi sie to nie podoba, nic a nic... oby nie wycofali ze sprzedaży spodni, w których teraz chodzimy, zastępując je czymś takim...

MartaGirlJ

MartaGirlJ | | Zgłoś

Trendy lat 70-tych królują w sezonie wiosna-lato 2015. Jednak ja w tym roku nie będę trendy ponieważ ani szerokie spodnie, ani frędzle ani zamsz nie przemawiają do mnie.
Ale cóż, jakoś sobie z tym poradzę. ;)

gość

gość | | Zgłoś

Jak widać na załączonych obrazkach szerokie spodnie (szczególnie te rozszerzające się od bioder) szpecą i obciążają sylwetkę. Najlepsze są spodnie obcisłe w udach i dość wąskie ale nie przylegające do łydek. Dobre są też zupełnie proste nogawki , boot cut oraz niezbyt szerokie dzwony. Najbardziej zabójcze dla figury są tzw cullotes i palazzo.

gość

gość | | Zgłoś

Już się boję, że za parę lat wszyscy będziemy to nosić. Tak było z leginsami i wąskimi spodniami, z tymi też tak będzie


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja