4 Komentarze

Tagi Victoria Beckham Victoria Beckham dla H&M

Victoria Beckham z kolekcją dla H&M?

O najnowszej designerskiej kolekcji dla sieci H&M informowałyśmy zaledwie trzy tygodnie temu. Jesienią do sklepów szwedzkiej sieciówki trafią ubrania domu mody Balmain . Czyżby w kolejce do stworzenia następnej limitowanej kolekcji czekała już kolejna marka?

Victoria Beckham nie spoczywa na laurach. Brytyjska projektantka nie tylko podbija kolejne rynki na świecie, ale i szykuje się podobno do stworzenia kolekcji dla popularnej sieciówki. O swoich planach opowiedziała Fern Mallis, założycielce New York Fashion Week. Dyskusja w centrum kulturalnym 92nd Street Y szybko przerodziła się w zapowiedź kolejnych wyzwań, których efekty mamy poznać szybciej niż byśmy się tego spodziewali.

Projektantka otwarcie przyznaje, że chciałaby dotrzeć do szerszej grupy odbiorców – do ludzi, którzy nie chcą płacić regularnych cen za jej propozycje. Potencjalna współpraca z sieciówką jest podobno tylko kwestią czasu. Victoria Beckham pierwsze umowy z zainteresowanymi jej kolekcją detalistami ma już za sobą. Czy nad nawiązaniem współpracy z projektantką zastanawia się właśnie H&M? Victoria Beckham temu nie zaprzecza.

Czy projekty Victorii Beckham są na tyle pożądane, by przyjęły się jako designerska kolekcja dla sieci H&M? Kupiłybyście jej ubrania i dodatki po obniżonych cenach? 

Zobacz też: Victoria Beckham debiutuje w Polsce

Autor: Margaret
gość

gość | | Zgłoś

Takie wory z tych ciuchów

gosciu123

gosciu123 | | Zgłoś

Regular price - hie tlumaczy sie jako 'cena regularna' nieuki!

gość

gość | | Zgłoś

Ale, paskudne te rzeczy:(

MartaGirlJ

MartaGirlJ | | Zgłoś

Świetna wiadomość, nie mogę doczekać się jesiennej kolekcji dla H&M od Balmain, a teraz w takim razie będę czekała również na propozycję od Victorii Beckham.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja