11 Komentarzy

Tagi Kolekcje Kelly Brook New Look pin –up girl

W stylu pin–up: kolekcja Kelly Brook dla New Look

Angielka Kelly Brook to znana w Wielkiej Brytanii modelka i aktorka, która z firmą New Look współpracuje już kilka lat. Do tej pory przygotowywała ona jednak tylko kolekcje bielizny i mody plażowej – prezentowana minikolekcja letnich ubrań to pierwsza, naszym zdaniem udana, próba projektowania odzieży i dodatków. Kelly inspirował styl pin–up girls, a także zdjęcia Brigitte Bardot na plaży w Saint Tropez. Styl retro doskonale pasuje do bardzo kobiecej figury modelki – osoby o podobnej sylwetce, szczególnie te z dużym biustem, na pewno ucieszy fakt, że fasony ubrań z tej mini- kolekcji podkreślą ich atuty.

Ceny: od około 110 zł za koszulki do 220 zł za sukienki. Kolekcja jest dostępna w wybranych sklepach firmowych.

Autor: Bree
gość

gość | | Zgłoś

super! podobają mi się i zdjęcia i ciuchy :)

gość

gość | | Zgłoś

O w końcu modelki nie są wychudzonymi szkapami tylko prawdziwymi kobietami :)

gość

gość | | Zgłoś

uwielbiam styl pin up, bardzo kobiecy a zarazem dziewczecy i sexy!

eeeee

eeeee | | Zgłoś

hym Anja Rubik ?:D

autor: gość
autor: gość
O w końcu modelki nie są wychudzonymi szkapami tylko prawdziwymi kobietami :)
Jak można nazwać chudą osobę ,,szkapą''?! Komuś przydałyby się lekcje dobrego wychowania...

haha

haha | | Zgłoś

normalnie?

kostka_lodu

kostka_lodu | | Zgłoś

nie bardzo...

Denise

Denise | | Zgłoś

Mariusz bardzo fainje czytał, świetny pomysł. Popieram akcję całym sercem. Ja już nie mogę się doczekać kiedy wrf3cę z pracy do swoich chłopcf3w. Cieszę się na każdą noc kiedy na zmianę wkradają się pod kołdrę. Mądry pediatra powiedział mi, kiedy myślałam, że to problem, że mam się cieszyć i nikomu jeszcze jedno łf3żko krzywdy nie zrobiło.

Ayu

Ayu | | Zgłoś

Cf3ż, każdy może te problemy wizdieć inaczej. Z perspektywy budżetowej, głf3wne problemy USA to systemy emerytalny (Medicare i Medicaid) oraz opieki zdrowotnej, imigracja, rozrastająca się biurokracja federalna oraz wojna w Iraku, głf3wny prowodyr powrotu deficytu budżetowego.Kwestia popierania Izraela za wszelką cenę sprawia natomiast, że o żadnym pokoju na Bliskim Wschodzie mowy być nie może. Jasne jest, że bez podziału terytorium i zapewne Jerozolimy nie ma szans na powstanie państwa palestyńskiego. Nie ma także szans na przyznanie Palestyńczykom prawa do powrotu, a szanse na odszkodowania za brak tegoż prawa są niewielkie. Wszyscy to wiedzą, ale liderzy polityczni w Izraelu i Autonomii nie mają odwagi, aby te oczywistości zaprezentować swoim narodom i bronić ich.I jeszcze jedno - postawa proizraelska bez żadnych warunkf3w dla Tel Awiwu wyrządza przede wszystkim krzywdę samemu Izraelowi, ktf3ry nie zazna pokoju, dopf3ki nie nastąpi historyczne pojednanie. A chyba jedyną drogą jest powstanie niepodległej Palestyny, a następnie powstanie organizmu na wzf3r Europejskiej Wspf3lnoty Węgla i Stali, co zapewni (wymusi raczej) wspf3łpracę między Izraelem a Palestyną w kilku kluczowych kwestiach, głf3wnie dotyczących podziału i gospodarowania zasobami wody.pozdrawiam

Sepp

Sepp | | Zgłoś

pisze:Brzydko się pan wyraża oj brzydko. Wczoraj dostałem list z pogrf3żkami od jaeigkoś ezoteryka ktf3ry rf3wnież używał takich brzydkich słf3w. Nie wiem czy to jest jakaś nowa technika ezoteryczna czy co ale pf3ł strony listu to istne szaleństwo. Napisał pan o ozonie ktf3ry w połączeniu z czymś tam jest szkodliwy. Myślałem że ozon jest pożyteczny bo przecież są terapie ozonowe i rożne takie. Problem mnie nie dotyczy bo mieszkam w innym ale sporym mieście ale Warszawiakom to nie zazdroszczę. Widzę tutaj nowy biznes dla przedsiębiorczych. Miejskie maski gazowe podstawowy niezbędnik w godzinach szczytu.

Nomawethu

Nomawethu | | Zgłoś

R. Monroe Czasami, kiedy odwiedzam Obszar II, obwsreuję niezwykłe wydarzenie. Obojętne w jakiej okolicy tej strefy, przebiega zawsze tak samo.Otf3ż pośrf3d normalnej aktywności – gdziekolwiek się ona odbywa – rozlega się odległy Sygnał, przypominający trąby heroldf3w. Wszyscy odbierają go bardzo spokojnie i zaprzestają wszelkich działań i rozmf3w. Jest to sygnał że ON (lub ONI) przemierza Swoje Krf3lestwo.Na Sygnał wszystko, co żyje, kładzie się (miałem wrażenie, że na plecach), wyginając ciało w łuk i eksponując w ten sposf3b podbrzusze (ale nie części intymne). Głowy odwrf3cone są na bok, aby nikt nie widział Go, kiedy przechodzi. Celem wydaje się być tworzenie żywej drogi, po ktf3rej ON podrf3żuje. Słyszałem pogłoski, jakoby czasami wybierał ON kogoś z tego żywego mostu, a istoty takiej nikt już pf3źniej nie widział, ani o niej nie słyszał. Pozycja eksponująca podbrzusza jest wyrazem poddania i całkowitej zależności, jako że ta część ciała jest najbardziej podatna na zranienie. Kiedy ON przechodzi, nikt się nie porusza, nawet nie myśli. Wszystko zamiera w chwilowym bezruchu, całkowicie i bez żadnych wyjątkf3w.Kilkakrotnie; kiedy doświadczałem tego zjawiska, leżałem razem z innymi. W takich chwilach nie powstaje nawet cień pomysłu, by zrobić coś innego. Kiedy ON przechodzi, rozlega się głośna muzyka i doznajesz uczucia rozchodzącej się promieniście potężnej życiowej siły, ktf3rej szczyt jest wysoko ponad JEGO głową a ona cała rozpływa się dopiero gdzieś w mglistej dali. Pamiętam, jak zastanawiałem się kiedyś, co by się ze mną stało, gdyby odkrył ON moją obecność jako chwilowego gościa. Nie byłem pewien czy chciałem się tego dowiedzieć. Ciekawy fragment z tymi trąbami, i padającymi na ziemie ludźmi, gdy ON przychodzi opisanym przez Roberta. Kiedyś mailem tak w fizyku.Gdy pojawiała się obecność to powalało mnie na ziemie. Choć stałem nadal fizycznym na nogach, to padałem pozostałymi ciałami jak bezwładny worek. Sporo lat trwało zanim się odważyłem podnieść wzrok. Opis tego niezwykłego pokręcenia i pojawiającego się stanu swiadomosci, pasuje jak ulał do mojego szalonego opisu 6 ciałka, gdy ten Ktoś wkracza,- pulsuje:).Musze przeczytać wreszcie te jego książki do końca:)*Trzaskałem takerem po ramkach i pojawia się bezosobowy głos. Zmień naboje, nie chcesz przecież narobić dziur w płf3tnie. E tam, pomyślałem . Strzelam, ups, taker pusty. Gdy tłukłem następny obraz. Znowu głos. Zaraz zabraknie!Strzeliłem jeszcze parę, ramka zakończona, dynamicznie otworzyłem urządzenie, zaglądając ile mam jeszcze zszywek. Pusto . Starczyło w sam raz. parę razy potem z rzędu, zmieniałem wkłady w takerze, wiedząc ciągle kiedy się wkłady skończą.Potem się zastanawiałem skąd ten ktoś wiedział ile jest jeszcze zszywek w pistolecie. Gruby z metalu, za diabla nic nie widać. Czy liczył zszywki? Przecież były połamane i za każdym razem miałem ich rf3żną ilość.Jak robi ten ktoś, i czy wie jeszcze coś wiec, coś więcej niż ilość zszywek w moim takerze?

Wasim

Wasim | | Zgłoś

Droga Sosno,czytając Twf3j post odnoszę wrażenie, że żyjesz w jakimś niwyairygodnem napięciu emocjonalnym i pobudzeniu energetycznym, ktf3re przefazowało Cię , otworzyło na świat astralny, świata istot zamieszkujących te obszary. Nie ma co ich słuchać, nie powiedzą Ci nic, co by Ci realnie mogło pomf3c, sami nie wiedzą, nie znaleźli, bo nie ma tego w astralu. Przeciwnie, pewnie sami potrzebują pomocy i przytulenia.Pytasz: gdzie jest miłość ależ ona jest wszędzie, jest w Tobie, w nas, tylko obecnie nie jesteś dostrojona do niej, więc jej nie zauważasz, schowała się pod tym całym chaosem. Miłość niejedno ma imię, może kryć się w prostych rzeczach, w uśmiechu, staraniu o innych, cierpliwości, czułości Miłość po prosstu jest i chce być wyrażana . Myśląc o Tobie pojawiła mi się przez chwilę wizja osoby związanej, rozciągniętej w kajdanach i schowanej w grubym kubraku. Gdzieś pod tym wszystkim, co przeżywasz, muszą kryć się przyczyny Twojego obecnego stanu (mam wrażenie, że zdajesz sobie sprawę, jak dusza, psychika wpływa na Twoje ciało, u Ciebie efekty widać natychmiast, u innych rozkładają się na lata) jakieś urazy psychiczne, traumy, ktf3re spowodowały to rozerwanie psychiczne, niedobory miłości, przez ktf3re nie posklejałaś się na powrf3t. Trzeba by zacząć od podstaw budować siebie, poznawać i przytulać te części siebie, ktf3re wyparłaś w chwilach nieszczęść w sobie, w wypartej części odnajdziesz swoją miłość, ktf3ra może rozlać się z Ciebie tak po prostu oświetlić świat dookoła, spotkanych ludzi, chwile W głębi siebie, pod tym chaosem energii odnajdziesz zdrową bazę siebie samej, spokf3j wewnętrzny warto usiąść i zajrzeć w siebie, zaakceptować siebie i to, co Cię spotkało, podziękować ludziom, ktf3rzy towarzyszyli Ci w życiu dając Ci możliwość doznania pięknych i trudnych chwil to uwalnia od bagażu emocjonalnego przeszłości akceptacja i przytulenie siebie, pokochanie siebie (z czasem miłość tą można dawać innym, ale najpierw samemu trzeba odnaleźć ją w sobie) Tam w środku, pod tym kubrakiem masz piękne skrzydła motyla. Jak będziesz gotowa, to rozetniesz go i wyjdziesz na światło w pełni swych barw


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja