0 Komentarzy

Tagi Prada internetowe archiwum Prada wirtualne muzeum Prada dom mody Prada Diabeł ubiera się u Prady Fondazione Prada

Wirtualna podróż po kampaniach i pokazach Prady

Wystawy poświęcone dokonaniom konkretnych projektantów i domów mody to dziś codzienność. Niestety odwiedzenie którejkolwiek z nich wiąże się z wizytą w jednej ze światowych stolic mody. Prada postanowiła położyć temu kres i stworzyć własne internetowe archiwum.

Z okazji zaplanowanego na 9 maja tego roku otwarcia nowej, stałej siedziby Fondazione Prada w Mediolanie, dom mody sprezentował swoim miłośnikom namiastkę prawdziwej, stacjonarnej ekspozycji. W internetowym archiwum umieścił zdjęcia dokumentujące tak minione pokazy, jak i kampanie reklamowe. W Future Archive znajdziemy też filmy z pokazów, w tym takich, w których udział brały Kate Moss i Amber Valletta.

Wirtualne archiwum Prady sięga 1987 roku. Waszej uwadze polecamy chociażby zdjęcia i film z pokazu kolekcji jesień-zima 1994, którą prezentowały m.in. Kate Moss i Naomi Campbell czy zdjęcie z kampanii wiosna-lato 2011, której gwiazdą była polska modelka Zuzanna Bijoch.

 

Nikt nie lubi zadowalać się namiastką, ale czasami nie ma innego wyjścia. Internetowe archiwum to na pewno gratka dla studentów mody oraz wszystkich jej pasjonatów, którzy chcieliby zobaczyć, jak kolekcje oraz kreacje marketingowe zmieniały się w minionych dekadach.

A zatem, skoro „Diabeł ubiera się u Prady”, jak w ostatnich blisko 30 latach prezentowały się jego stylizacje?

Zobacz też: Cindy Crawford tłumaczy dlaczego supermodelki były superZobacz też: Sezon wielkich powrotów

 

 

 

 

Poprzednie Zdjęcie 1/26 Następne

Kampania wiosna-lato 1987

Kampania wiosna-lato 1987


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja