4 Komentarze

Tagi zimowe warianty żeli pod prysznic Original Source żel pod prysznic kąpiel pielęgnacja ciała

Zimowe warianty żeli Original Source wybrane

Ledwie udało nam się przegonić zimę, a tu znów wraca jej temat – na szczęście w całkiem optymistycznym aspekcie. Letnie żele pod prysznic Original Source niedawno trafiły na sklepowe półki – to Wy zdecydowałyście, że znalazły się wśród nich kaktus z guaraną i złocisty ananas. Zimowe typy to:

Mandarin & Basil. Duet wyrażający się o rutynie w sposób nie nadający się tu do zacytowania. Para urodzonych kąpielowych rebeliantów, którzy zmienią każdy pobyt pod prysznicem w zupełnie nowe, intensywne doznanie.

Raspberry & Cocoa. Gdy w chwili słabości raczysz się malinami w połączeniu z aromatycznym kakao, Twoja skóra zazdrości żołądkowi i marzy o tym, by też spróbować takich specjałów. Intensywny prysznic byłby do tego „wspaniałą” okazją.

Purple Ginger. Egzotyczny kwiat imbiru na ogół unika rozgłosu, ale jeśli na niego zagłosujesz, to magicznie przemieniony w żel pod prysznic będzie umilać zimowe dni! Wszyscy w dżungli wiedzą, że imbir lubi wytykać liśćmi wszystko co rutynowe!

Passion Fruit & Lime. Marakuja i limonka w namiętnym uścisku. Jeśli nie chcesz by podzieliły smutny los rozdzielonych kochanków, to wesprzyj ich nierutynowe gorące uczucie oddając na nie głos, a ten miłosny duet będzie umilał gorące, zimowe prysznice.

Waszymi głosami (szczegóły TUTAJ) zwyciężyły dwa pierwsze warianty, czyli Mandarin & Basil i Raspberry & Cocoa. Być może chociaż ten drobiazg sprawi, że czasem o zimie pomyślicie nieco łagodniej, a może nawet z oczekiwaniem.

 

 

Autor: Uriko
gość

gość | | Zgłoś

Do niedawna uwielbiałam te żele, są dość wydajne, dobrze się pienią i obłędnie pachną, ale tymczasowo robię sobie od nich przerwę, ponieważ mam wrażenie (i to nie tylko moje zdanie), że lekko wysuszają skórę i po umyciu się nimi bez balsamu ani rusz.

gość

gość | | Zgłoś

Muszę Mieć ten drugi... Aż nabrałam ochoty na zimę :D

gość

gość | | Zgłoś

1sze zele,ktore nie wysuszaja mojej alergicznej skory.uwielbuam je i jestem im oddana calkowicie!

a.

a. | | Zgłoś

średnie są. nie trzymają zapachu na skórze.


X
Drodzy Czytelnicy,
Połączyliśmy nasze siły z serwisem WP Kobieta
i od dziś nasze treści będziecie mogli przeczytać na tym właśnie serwisie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Redakcja